Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Велес

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Reduciri za hidraulicni pumpi

Reduciri za hidrulicni pumpi site dimenzi i golemini

070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 03.06.2014
reduciri i stopni za plin

Reduciri flansi za istovarane plin stopni
kapacinja izrabotka po merka i zelba.
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.05.2014
PUMPA ZA POLIVANE

PUMPA ZA POLIVANE 900 LITRI

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 16.04.2014
CREVA BRZI SPOJKI

BRZI SPOJKI HIDRAULICNI
GI IZRABOTUVAME SITE VIDOVI NA CREVA ZA HIDRAULIKA ,NAFTA, VOZDUH ,ULJE,WAP MASINI ,I DR.
RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA ,REDUCIRI,

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.11.2013
Se prodava Traktor IMT 540

Se prodava traktor IMT 540 vo odlicna sostojba.
Informacii na tel.078/327-290. Pobarajte ne!

Цена:3.500 €

Дизел
1981
Велес
Чиста документација

Објавен на: 15.11.2013
BRZI SPOJKI

BRZI SPOJKI 1/2 -3/4/1" ADAPTERI REDUCIRI HOLENDERI I CREVA
ZA NIZOK I VISOK PRITISOK
kontakt 070/611-476 Ile

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 10.11.2013
Reduktorce tomos

REDUKTORCE TOMOS ZA KULTIVATOR MIO STANDART ILI MESALKA
kontakt 070/611-476 Ile

Цена:2.000 ден.

Бензин
Велес
 

Објавен на: 10.11.2013
brza spojka trokraka

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.
kontakt 070/611-476 Ile

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 10.11.2013
brza spojka cetvorka

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.
kontakt 070/611-476 Ile

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 10.11.2013
brza spojka koleno so navoj

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 10.11.2013
brza spojka metalna

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.
kontakt 070/611-476 Ile

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 10.11.2013
REDUCIRI I SPOJKI

GI IZRABOTUVAME SITE VIDOVI NA CREVA ZA HIDRAULIKA ,NAFTA, VOZDUH ,ULJE,WAP MASINI ,I DR.
RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA ,REDUCIRI,
CREVA ZA WAP MASINI

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 10.11.2013
CREVA HIDRAULICNI

REDUCIRI I BRZI SPOJKI
GI IZRABOTUVAME SITE VIDOVI NA CREVA ZA HIDRAULIKA ,NAFTA, VOZDUH ,ULJE,WAP MASINI ,I DR.
RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA ,REDUCIRI,

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 09.11.2013
spojka prava so navoj

SPOJKA PRAVA SO NAVOJ
RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 31.10.2013
brza spojka koleno

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 25.10.2013
brza spojka

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 25.10.2013
IZRABOTKA I SERVIS NA HIDRAULUCNI CREVA

* Servis I izrabotka na creva za hidraulika, pnevmatika, gorivo i avtoladilnik. * Drearski uslugi : - popravka na site vidovi zemjodelski i gradezni mehanizacii
070/611-476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 29.11.2012
traktor imt 539

prodavam traktor imt 539 vo ovlicna sostojba.
za povekje informacii javete se samo na ovoj broj
043 255 510 samo tuka ke gi dobiete informaciite..

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 14.06.2012
Трактор LANDINI 8860

Трактор LANDINI 8860, 2003г. 80 КС, со кабина

Цена:13.000 €

Велес
 

Објавен на: 14.03.2012
Volkswagen Transporter

Prodavam patnicko kombe Vw Transporter T3 tip 253D so dizel motor 1600cm3

Цена:По договор

Дизел
1981
Велес
 

Објавен на: 10.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка