Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Кочани
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Издавам нов деловен простор

Издавам деловен простор во центарот на Кочани, со имотен лист, нов не користен.Објектот има идеална локација , со директен излез на три главни улици.
Вкупна корисна површина 107м/2 од кои 55м/2 п...

Цена:По договор

Кочани
107 m2
Плочки
 

Објавен на: 02.07.2014
Izdavam dukan

Se izdava dukan, 52m2, na kat vo trgovski centar, Kocani.Informacii na tel.broj: 071/673-510

Цена:По договор

Кочани
52 m2
 

Објавен на: 13.11.2012
Деловен простор во Кочани

Се издава деловен простор на влезот на Кочани со пристап кон 3 улици од 400 м2, погоден за авто сервис и друго + 400м2 погоден за салон за автомобили и други намени на влезот во Кочани, на самиот а...

Цена:По договор

Кочани
800 m2
Плочки
 

Објавен на: 13.04.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка