Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
dekorativen ukrasen kamen

075244022 Se prodava dekorativen ukrasen kamen za ureduvanje na dvorovi, vlezovi, zardinjeri, fontani....
Vo dzakcinja 20kg i na ton. Cena 300 den na dzakce i 14000 den na ton.

Цена:300 ден.

Куманово
 

Објавен на: 03.05.2017
Metalni podupiraci

Se prodavaat polovni metalni podupiraci so
visina do 3,6m.

Informacii na 078815605

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 14.12.2016
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI LEKSAN GARAZA HALI MAGACINI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 16.08.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI KAMP GARAAZI CARDAK SPALNA MASI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 15.08.2015
МОЛЕРАЈ

ВРШАМ ИЗРАБОТКА НА МОЛЕРИСУВАЊЕ,ГЛЕТУВАЊЕ,ФАРБАЊЕ НА ВРАТА И ПРОЗОРЦИ
КУМАНОВО/СКОПЈЕ

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 05.08.2015
POLICI STALAZI TENDI KOVANI OGRADI SKALI GARAAZI SPALNA MASI KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 18.07.2015
Kajli,Zabici,Stegi,Spojki,Trkala,Alati,NOVI i dr uslugi

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:55 ден.

Куманово
 

Објавен на: 05.05.2015
dekorarivni zardineri, masicki, klupi, stolbovi i ogradi

Se vrsat izvedbi i prodazba na dekorativni zardineri,masicki,klupi,stolbovi, ogradi.. ispolneti so dekorativen kamen za ureduvanje na vasata gradina, dvor... kontakt telefon +38971345912 

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 01.02.2015

Цена:20 €

Куманово
 

Објавен на: 15.12.2014
ПЛОЧКАРИ со повеќегодишно искуство

Бараме работа во МК. или странство 078208391

Цена:350 ден.

Куманово
 

Објавен на: 13.12.2014
Rabotime gips karton i site vidovi molerski uslugi

Rabotime gipas karton opsivki gletuvanje abrip krecenje lepenje mreza so lepak se okolu gips i molerksi raboti kvalitetno i profesionalno cisto ceni mn povolni javete se ke se dogovorime za se
mo...

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 24.06.2014
Neka blesne vasiot dom

obrabotka na sekakov vid na mebel drvo i metal so profesionalen alat za shpricanje

Цена:10 ден.

Куманово
 

Објавен на: 01.06.2014
Prodavam letnikovec

Letnikovec za 8-10 osobi so osmoagolna masa i klupi.
Sande 071260092

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 28.08.2013
ELEKTRICAR ............ (kumanovo)

-Elektricar -elektro monter 100% SIGURNOST
vrsime mestenje na nova instalacija .
-Montaza na novi stekeri , lusteri i prekidaci, kako izamena na stara instalacija.
popravka na EL. SPORETI ,...

Цена:30 ден.

Куманово
 

Објавен на: 20.05.2013
PRODAVAM VLEZNA VRATA

PRODAVAM VLEZNA VRATA SVETLO KAFEAVA BOJA,VO ODLICNA SOSTOJBA,ODLICNO SOCUVANA SKORO NOVA,SO 2 BRAVI,LANCE,OKCE I KASA.

Цена:1.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 07.04.2013
FARBANJE SO KOMPRESOR

KVALITETNO FARBANJE SO KOMPRESOR NA
ogradi (zelezo ili drvo)
MEBEL , MASI , VRATI
- kaj vas ili nas .

Цена:15 €

Куманово
 

Објавен на: 28.01.2013
S-Knauf izrabotka na gips karton

BRZO KVALITETNO I EFTINO Montaza na Gips Karton (knauf) SPUSTENI PLAFONI - SKRIENI SVETLA -POTKROVJA - SANKOVI -SVODOVI - FIGURI i dr. Montaza na Laminat ,
Gletovajne, Dekorativni malteri (abrib),...

Цена:10 €

Куманово
 

Објавен на: 27.07.2012
Busenje na bunari

Бушење на бунари по поволни цени.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 18.04.2012
S-Knauf-врши изработка на гипс картон Knauf


Монтажа на гипс картон Кнауф
Услуги: Занаетчии

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 09.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка