Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава плац со викенд куќа во Марков Манастир

Се продава плац со викенд куќа во Марков Манастир, екстра локација, 4000 м2 со уредена викенд куќа. Може да се продава и дел од плацот од 2.000 м2. Цена 20 евра м2, не е фиксно.
Се продава без аге...

Цена:20 €

Скопје
4000 m2
Чиста документација

Објавен на: 18.02.2015
ITNO ITNO VIKEND KUKA NA PCINSKI PAT vo KUMANOVO

ITNO ITNO SE PRODAVA VIKEND KUCA(KUCA-VIKENDICA-VILA)SO MOMENTALNA POVRSINA OD 48M2 I DVORNA POVRSINA 930M2 SO MOZNOST ZA DOGRADBA,TAA E (LEGALIZIRANA)I SE NAODJA NA PCINSKI PAT DO STOVARISTE NA KO...

Цена:40.000 €

Куманово
48 m2
3 соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 15.02.2015
VIKENDICA VO ORESANI

ITNO PRODAVAM VIKENDICA VO ORESANI
IMA GARAZA I PODRUM 900M2 DVOR

Цена:19.000 €

Скопје
35 m2
2 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 31.01.2015
Se prodava kuka vo Katlanovo, 2012god gradba

Sifra: L0426
Se prodava kuka vo Katlanovo, na 1,5 km od crkvata.pokraj stariot pat Veles -Skopje. Kukata e so povrsina od 330 m2, podrum +prizemje + kat, na plac od 1680m2, izgradena 2012 godina....

Цена:255.000 €

Скопје
330 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Клима

Објавен на: 25.12.2014
prodavam vikendica vo volkovo

prodavam vikendicka vo Volkovo od 38 m2 i terasa od 5 m2 so dvorno mesto i ovoshtarnik od 800 m2 so struja i voda . Vikendicata se naogja kaj fudbalskiot stadion Volkovo. Cena po dogovor

Цена:38.000 €

Скопје
2 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 03.12.2014
Vikendica vo Katlanovo

Продавам викендица во Катланова во викенд населбата на Широка Ораница, вкупна површина 1560м2, куќа 39м2, шупа и гаража

Цена:21.000 €

Скопје
1560 m2
2 соби
Приземје
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 15.10.2014

Цена:10.000 €

Скопје
100 m2
 

Објавен на: 14.10.2014
Продавам викендица во Маврово

80м2 дневна соба, кујна, трпезарија и купатило и 25м2 поткровје со 2 спални соби, летна кујна со тоалет. 50м2 дворно место. Локација: пред ски-лифтовите после новата црква. Надворешноста е изработе...

Цена:30.000 €

80 m2
3 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 16.09.2014
se prodava vikendica

vikendica so eden dekar mesto i ovostarnik na ulica bistra planina posle suke mesarnica 300 m legalizirana so struja

Цена:9.000 €

Прилеп
70 m2
2 соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 16.09.2014
Vikendica vo Katlanovo

Se prodava legalizirana vikendica vo Katlanovo struja voda lozje ovostarnik 2000 m2 dvor

Цена:По договор

Скопје
Чиста документација

Објавен на: 04.08.2014
Китка

Атрактивна цврста градба, 400 м2, поток кој тече низ самиот плац, рибник со 7 базени, струја и вода поврзано, оплеменет со садници, поволна надморска висина, осигурано до 31.12.2013 год. Година на ...

Цена:По договор

Скопје
1750 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација
Базен

Објавен на: 20.07.2014
Продавам камп приколка

подвижна камп приколка во извиднички камп во Охрид, со локација/двор од 30м2, покриена со конструкција, со под, опремена.

Цена:1.200 €

Охрид
Чиста документација

Објавен на: 21.06.2014
Se iznajmuva vikendica vo s. Ljubanishta, Ohrid


Se iznajmuva vikendica vo s. Ljubanishta, Ohrid. Vikendicata e na sprat so potkrovje, so 2 kupatila i kapacitet na smestuvanje za 7 lica. Podetalni informacii mozat da se dobijat na tel. broj: 07...

Цена:По договор

Охрид
90 m2
4 соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 19.06.2014
Се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2

Хитно се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2 во Маркова Сушица (Марков Манастир)
Напомена – комплетната документација е оригинална,плацот и куќата се легазирани и комплетниот пл...

Цена:35.900 €

Скопје
96 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 03.06.2014
СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА СО ПЛАЦ ВО МАРКОВ МАНАСТИР, ИТНО

Се продава плац со викенд куќа во Марков Манастир, екстра локација, 4500 м2 со уредена викенд куќа. Цена 24 евра м2, не е фиксно.
Се продава без агенциска провизија
ПРОАКТА ГРУП
078 988 985

Цена:24 €

Скопје
4500 m2
4 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 11.05.2014
Продавам викендичка со плац

Продавам викендичка 45м2 и плац 1400 м2 во с. Бунарџик, нас. Илинден. Гаража, овоштарник и лозје, вода, струја, бунар. На главен пат.

Контакт телефон: 070/245-855

Цена:25.000 €

45 m2
2 соби
Приземје + кат
Плочки
 

Објавен на: 05.05.2014
PRODAVAM KAMP-PRIKOLKA KRANI

Prodavam kamp prikolka krani blisku go samoposlugata.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 19.04.2014
Плац 1200м2 со куќа од 150м2,пред с.Кадино

Се продава ограден плац,со струја,вода,со куќа од 150м2 на два спрата со две купатила,две дневни,кујна,голема просторија,со помала куќа од 25м2,со гаража,скара,фурна,сач,летниковец,овоштарник во ро...

Цена:По договор

Скопје
175 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 06.04.2014
Mavrovo Vikendicka so najdobra lokacija

Внатрешната површина е 120 м2 и дворна површина од 350 м2.Модерно опремена со нови водоводни инсталации,фасада од речен камен (47 цм дѕидови со тврдопресован тервол)две остави,едно предсобље,камена...

Цена:68.000 €

Гостивар
120 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 24.03.2014
se prodava kukja vo Star Dojran

se prodava kukja vo Star Dojran na povisoko mesto, so prekrasen pogled, na plac so vkupna povrsina 400 m2, kukjata e na dva kata so po 70 m2,znaci kukjata e vkupno okolu 140 m2, na sekoj sprat ima ...

Цена:60.000 €

Дојран
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 05.03.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка