Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Кочани
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
VW GOLF V VARIANT SPORT 1.9TDI

UVEZENA OD VOLKSWAGEN GERMANIJA
MOTOR 1.9 TDI 77kw-105ks
SPORT PAKET-FULL OPREMA
RNS 510 NAVIGACIONEN SISTEM

Цена:6.500 €

VW Golf
2009
Кочани
245000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.05.2019
SEAT IBIZA 1,2 BENZIN STELA PREKRASNA

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.2 BENZIN,KOLATA E PROIZVEDENA 2005G. UVEZENA OD ITALIJA,PERFEKTNO SOCUVANA KAROSERIJA I ENTERIER SO ODLICEN MOTOR,STANDARD OPREMA I I ISPRAVNO SE DO SITNICA, VKL. I KLIMA......

Цена:5 €

Seat Ibiza
2005
Кочани
160000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.02.2018
Eftino Chrysler Grand Voyager

Здравко 075/933-820

Цена:1.000 €

Chrysler Voyager
1995
Кочани
Чиста документација

Објавен на: 21.08.2017
Prodavam Citroen Saxo

Se prodava Citroen Saxo, zlatna boja, 1,5 diezel , \"98 god. so nov motor, vo odlicna sostojba (kolata ne e registrirana)!

Цена:По договор

Citroen SAXO
1998
Кочани
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 11.06.2015
TOYOTA COROLLA 1.4 BENZIN

PRODAVAM TOYOTA COROLLA 1.4 vvt-i BENZIN, registrirana do 30.05.2014 godina. SO AVTOMATSKA KLIMA, MP3, ALARM, SVETLA ZA MAGLA I KOMPLET ELEKTRO PAKET SO KOMPJUTER. KOLATA E SERVISIRANA ISKLJUCIVO V...

Цена:7.000 €

Toyota Corolla
2008
Кочани
115000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 08.03.2015
Mercedes E220 CDI Avantgarde -00

MERCEDES E220 CDI AVANTGARDE 2000 godina
-registriran do 05-15-2015
-105KW (143ks)
-xenon

Цена:5.000 €

Mercedes-benz E 220
2000
Кочани
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 19.01.2015
NISSAN PRIMERA

Nissan primera karavan super vozilo bezprekorno so 6 brzini i mnogu oprema

Цена:3.590 €

Nissan Primera
2002
Кочани
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 20.12.2014
Vectra B

Prodavam

Цена:2.750 €

Opel Vectra
1999
Кочани
4-5 врати
101 кс
Клима

Објавен на: 02.12.2014
Prodavam opel vectra 1.6 16V

Nivo na oprema CD:
- bord kompjuter
-digitalen klimatronik
-4 vozdusni pernicinja

Цена:2.800 €

Opel Vectra
1998
Кочани
Бензин+Плин
4-5 врати
101 кс
 

Објавен на: 07.11.2014
OPEL OMEGA 2.3 POVOLNO!!!

Се продава OPEL OMEGA 2.3, дизел, произведена 1990 год., гаражирана, ABS, серво, централна брава, и во одлична возна состојба. Повеќе информации на 077/700-823

Цена:750 €

Opel Omega
1990
Кочани
110 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 15.09.2014
Audi A4 TDI -03

Audi A4
- 2003 godina
- 1.9, 131 konj
- 4 novi gumi

Цена:По договор

Audi A4
2003
Кочани
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 03.07.2014
Продавам Форд Ескорт караван 1,8 дизел 1995

Поволно!!!
Продавам Форд Ескорт караван 1,8 дизел 1995
Во возна состојба, не регистриран.
Нов акумулатор, нови две гуми.

Цена:55.000 ден.

Ford Escort
1995
Кочани
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 21.06.2014
Se prodava opel astra 1.6

Se prodava opel astra 1.6 vo odlicna sosotojba, godina na proizvodstvo 1999, dizel

Цена:По договор

Opel Astra
1999
Кочани
Дизел
4-5 врати
1 кс
 

Објавен на: 10.06.2014
opel korsa 1.4

korsata e vo odlicna sostojba regestrirana do januar 2015 smeneto ulje filtri novi plocki i gurtni 4 skoro novi gumi smeneto rebrest kais kolata e pali vozi

Цена:1.550 €

Opel Corsa
1998
Кочани
182000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 20.05.2014
ПРОДАВАМ OPEL OMEGA 2.3, ПОВОЛНО!!!

ПРОДАВАМ OPEL OMEGA 2.3, ДИЗЕЛ, ПРОИЗВЕДЕНА 1990 ГОД.КОЛАТА Е ВО ДОБРА ВОЗНА СОСТОЈБА. СЕ ПРОДАВА ПОРАДИ ЗАМИНУВАЊЕ ВО СТРАНСТВО. ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

Цена:По договор

Opel Omega
1990
Кочани
150000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.03.2014
Reno 11

prodavam reno 11 proizvedeno 1989 dobro socuvano vo vozna sostojba ,registrirano do 11 dekemvri 2014,
so atestiran plin ,aluminium feling,kolata e domakinski vozena i odrzavana vredi da se vidi po...

Цена:750 €

Renault R 11
1989
Кочани
200222 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 26.02.2014
se prodava

opel omega B DTI 16V so ful oprema donesena od germanija odlicna kola + 4 novi gumi registracija do 2014 7 mesec

Цена:2.300 €

Opel Omega
1999
Кочани
2500000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.02.2014
menuvam golf 4 na mk tabli za kola na bg tabli

golf 4,1998 god so klima i 4 vrati,redobno servisiran,menuvam za kola na bg tabli

Цена:2.900 €

VW Golf
1998
Кочани
189000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 24.12.2013
ford transit

ford transit 92 god duplak so nosivost od 3t vo dobra sostojba registrirano so novi gumi i predni i pogonski .moze zamena i za mk ili bg avtomobil ili za izvedba na gradezni raboti .javete se ke se...

Цена:1.500 €

Ford Transit
1992
Кочани
155000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.11.2013
Skoda Octavia

Octavia 2008 godina 1.9 TDI 130000 km prv sopstvenik, kupena vo Makedonija. Radio CD, klima elektricni retrovizori, centralna brava, aluminiumski bandazi MOMO gumi Michelin Primacy HP kupeni novi.

Цена:8.100 €

Skoda Octavia
2008
Кочани
130000 km
4-5 врати
90 кс
 

Објавен на: 22.10.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка