Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Citroen C5 2.0 HDI - 2009 g.- Euro 5 - Perfekten

Продавам Citroen C5 2.0 дизел, Евро 5 стандард,140 кс. прозизведен 2009 година, со многу додатна опрема..

- ЕКСТРА АВТОМОБИЛ, КАКО НОВ со одлични перформанси, за многу поволна цена !

Цена:5.600 €

Citroen C5
2009
Штип
180000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.01.2020
BMW 320d 2002 во одлична состојба!

BMW 320d E46 150hp супер сочувано во одлична состојба. Цена по договор на телефонскиот број 070404024
ОПРЕМА:
ABS, Систем за пролизгување, Металик боја, Радио /CD, Серво волан, Аларм, Централно з...

Цена:По договор

Bmw 320
2002
Штип
Дизел
4-5 врати
150 кс
 

Објавен на: 11.01.2018
Транспортна фирма има потреба од возачи

Транспортна фирма има потреба од возачи за внатрешен транспорт во Европа .
Кандидатите потребо е да имаат:
- возачка дозвола „ Е “ категорија
- работно искуство мин . 1 година

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 18.05.2019
Vikendica

Vikendica 60 m2,ovostarnik 4000 m2,vo s.Kozjak Stip,se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.cena povolna.ff

Цена:По договор

Штип
40002 m2
 

Објавен на: 11.05.2019
Нива во Штип после Леваците, на местото Калдрма!

Се продава нива во Штип, после Леваците, на местото Калдрма, со површина од 2400 м2. Цената е по договор!

Цена:4 €

Штип
2400 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 06.12.2018
Се продава нива во Штип после леваците во брдото!

Се продава нива во Штип после леваците во брдото!Цена по договор!

Цена:По договор

Штип
2400 m2
Чиста документација

Објавен на: 26.11.2018
povolno

se prodava namesten stan vo zgradata na top invest 38m2 na 10 kat so lift

Цена:25.000 €

Штип
38 m2
1 соба
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 23.08.2018
PRODAVAM CISTO NOV SONY XPERIA XA

Prodavam cisto nov SONY XPERIA XA siv

Цена:10.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 07.04.2018
PRODAVAM SAMSUNG GALAXY J5 2016

Prodavam cisto nov SAMSUNG GALAXY J5 2016 cisto nov crn

Цена:8.500 ден.

Штип
 

Објавен на: 06.04.2018
Husquarna

Motorot e vo odlicna sostojba.
za pomalku pari ne se javuvaj.

Цена:15.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 10.02.2018
prodavam dukan

Se prodava dukan na ul Boris Kidric ( beton dukani) prizemje so povrsina od 12 m2, za dopolnitelni informacii javete se na 075 479 074.

Цена:10.000 €

Штип
12 m2
 

Објавен на: 31.01.2018
Variolaj Zebra zavesi Venicijaner Rolo zavesi

Venicijaner variolajt zebra i rolo zavesi vo mnogu boi i dezeni po najeftini ceni!!!

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 31.01.2018
Пелети за греење Биоенерџи поинт

Српски пелети за греење од 100% бука. Цена на големо 11.5 ден. на мало 12 ден.

Цена:12 ден.

Штип
 

Објавен на: 16.01.2018
RENAULT LAGUNA 2.0 16v, 2006 godina

Se prodava Renault Laguna 2.0, 16v, 2006 godina vo besprekorna sostojba. Voziloto e kupeno od Germanija od prv gazda so originalni pominati kilometri i so servisna kniska. Redovno e odrzuvano i ser...

Цена:1 ден.

Renault Laguna
2006
Штип
106000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 18.11.2017
СЕ ПРОДАВА

СЕ ПРОДАВА тросед двосед и фотелја со прекривачи.
Во добра состојба.

Цена:15 ден.

Штип
 

Објавен на: 30.10.2017
ПРЕБЕГ - Продавам Градежен Плац

4.000 М2 - СОПСТВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ, БЛИЗУ НИКОПЕТРОЛ, 55 Evra/m2

Цена:55 €

Штип
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 03.10.2017
Se prodava kamin

Se prodava kamin Alfa plam na drva

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 26.08.2017
Se iznajmuvat sobi za studenti

Se iznajmuva sprat od kuka so poseben vles ima 3 dvokrevetni sobi 1 dnevna wc vo site sobi ima kablovska i wifi

Цена:По договор

Штип
100 m2
4 соби
1 кат
Ламинат
Наместен
 

Објавен на: 22.08.2017
ИЗДАВАМ СТАН

Издавам стан во центарот на Штип за студенти , од 73м2 со две посебни соби и дневна соба, на 3-ти кат.

Цена:По договор

Штип
73 m2
3 соби
3 кат
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 21.06.2017
Се продава куќа

Се продава куќа на 3 спрата во близина на поранешна ветеринарна станица.Цена по договор.

Цена:По договор

Штип
230 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 20.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка