ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Барате книговодител? Користете ги СМЕТКОВОДСТВЕНИТЕ услуги на Конто Плус Конаслтинг

ЗА КОНТО ПЛУС КОНСАЛТИНГ -

Ние ги реализираме нашите сметководствени, даночни и консалтинг услуги со најголема професионалност, највисок квалитет, навременост, точност и сигурност. Затоа, ние см...

Цена:2.360 ден.

Кочани
 

Објавен на: 06.08.2019
VW GOLF V VARIANT SPORT 1.9TDI

UVEZENA OD VOLKSWAGEN GERMANIJA
MOTOR 1.9 TDI 77kw-105ks
SPORT PAKET-FULL OPREMA
RNS 510 NAVIGACIONEN SISTEM

Цена:6.500 €

VW Golf
2009
Кочани
245000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.05.2019
SEAT IBIZA 1,2 BENZIN STELA PREKRASNA

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.2 BENZIN,KOLATA E PROIZVEDENA 2005G. UVEZENA OD ITALIJA,PERFEKTNO SOCUVANA KAROSERIJA I ENTERIER SO ODLICEN MOTOR,STANDARD OPREMA I I ISPRAVNO SE DO SITNICA, VKL. I KLIMA......

Цена:5 €

Seat Ibiza
2005
Кочани
160000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.02.2018
Eftino Chrysler Grand Voyager

Здравко 075/933-820

Цена:1.000 €

Chrysler Voyager
1995
Кочани
Чиста документација

Објавен на: 21.08.2017

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 17.08.2016
IMT 539

ODLICNO SOCUVAN

Цена:1 ден.

Дизел
1988
1 km
Кочани
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2016
Оризна нива

Продавам оризна нива во Кочани во место викано средна вода. Имотен лист број 13913, број на парцела 7041, површина 2.433 декари. Цена 1500 евра од декар.

Цена:3.600 €

Кочани
2433 m2
 

Објавен на: 16.01.2016
Dekorativen kamen i dekrativna cigla.Najgolem izbor

Dekorativen kamen i dekorativna cigla za ureduvanje na vnatresni i nadvoresni prostorii(restoranti,kancelarii,domovi,terasi,coklinja i dr.)Bojata i modelot go izbirate vie.Kamenjata i ciglite se pr...

Цена:899 ден.

Кочани
 

Објавен на: 12.08.2015
baram evtin velosiped

26 bandas.so kalnici i debeli gumi.vo vozna sostojba.

Цена:4.000 ден.

Кочани
 

Објавен на: 05.08.2015
prodazba na velosiped

dobro socuvan .malku vozen.so novi gumi.simano delovi.

Цена:22.000 ден.

Кочани
 

Објавен на: 05.08.2015
Коммерческая / отдельному кредиту УСЛУГИ. ПРИМЕНИТЬ СЕЙЧАС:

Коммерческая / отдельному кредиту УСЛУГИ. ПРИМЕНИТЬ СЕЙЧАС:
Вот ваш шанс, чтобы подать заявку на персональные кредиты, инвестиционные кредиты, бизнес-кредиты, недвижимость / ипотечных кредитов, и ...

Цена:100.000 €

Кочани
 

Објавен на: 02.08.2015
Prodavam Citroen Saxo

Se prodava Citroen Saxo, zlatna boja, 1,5 diezel , \"98 god. so nov motor, vo odlicna sostojba (kolata ne e registrirana)!

Цена:По договор

Citroen SAXO
1998
Кочани
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 11.06.2015
BARAM RABOTA VO STRANSTVO

Baram rabota na plantazi vo stransvo kade i da e ve molam informirajte me

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 06.06.2015
se prodava

se prodava kuka na ul roza petrov br 145. prviot sprat e celiot napraven ,a vtoriot e karabina kukata e so dvorno mesto od 480 m2

Цена:По договор

Кочани
480 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 26.05.2015
plac za vikendica

se naogja do sumskata kukicka, do mestoto ima struja i voda. cena po dogovor. 078351624

Цена:10 €

Кочани
2300 m2
 

Објавен на: 23.05.2015
FOR SALE:NEW 2014 Trek,Specialized,Scott Genius,Cannondale,Cervelo & Giant Anthem Bikes

We have in stock, the availability of the New / Latest Bikes ranging from All various models. All Our Offered Bikes are Brand new, Original, Guaranteed, Our Bike are all New and comes with 2 Year I...

Цена:4.000 €

Кочани
 

Објавен на: 30.04.2015
За градежништво,Жапки,Кајли,Т-штраф,Натезни гл, услуги и др.

....Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:1 ден.

Кочани
 

Објавен на: 28.04.2015
Професор

Професор, 41 година, разведен, сака да запознае интелигентна женска личност до 31 година, исклучиво заради брак. Контакт само по маил: tivkavoda@gmail.com

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 25.04.2015
Ramki za sliki Рамки за слики (југословенски)

Се продаваат рамки за слики. Димензиите и обликот можете да ги видите на сликите.

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 18.04.2015
финансирање на долг консолидирање заем долг
Вие сте во потрага по средства за вашите активности или да го рестартирате. Или за еден проект, или да купат стан, но за жал на банката бара да услови кога не сте во состојба да се грижи Јас ...

Цена:10 €

Кочани
 

Објавен на: 09.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка