se prodava peugeot 406 dizel

ЦЕНА: 1150 €

se prodava peugeot 406 dizel


se prodava peugeot 406 dizel. kolata e vo perfektna sostojba, redovno servisirana i odrzuvaana. moze da se proba vo sekoe vremeГрад:
kumanovo
Телефон:
078365409
Објавен на:
06.04.2018

ЦЕНА: 1150 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Peugeot 406
Година на производство:
 1996
Град:
 Куманово
Поминати километри:
 / km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
nenad stanojkovski
Град:
kumanovo
Телефон:
078365409
Објавен на:
06.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Opel Omega

+al.bandazi 17ki
+folii

Цена:1.250 EUR


Објавен на: 28.05.2018
Golf 3 1.9 tdi karavan

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9 TDI 90KS SO
**KLIMA** REGISTRIRAN CELA GODINA
SO 4 SEGA KUPENI ZIMSKI GUMI NOV AKULUMATOR NE UDRENA NITU FARBAN NEMA KERPENICI STEGNATA PREDNICA 1997 GODINA NA PROIZVOT...

Цена:1.750 EUR


Објавен на: 14.02.2018
jamboli

beli novi nekoristeni jamboli za trosed i dvosed racno izrsboteni na razboj

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 19.08.2015
kupuvam

vikend kuka

Цена:По договор


Објавен на: 06.04.2015
fabrika

fabrikata e vo odlicna sostojba

Цена:По договор


Објавен на: 17.03.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка