registracii na firmi i site vidovi na promeni

ЦЕНА: 1 мкд

registracii na firmi i site vidovi na promeni


Vrsime registracija na firmi DOO, DOOEL, promena na osnovac, upravitel, sediste, osnovanje na podruznici, promena na udeli,stecaj,likvidacija ... itnГрад:
Skopje
Телефон:
078/367-764
Објавен на:
25.04.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Pravnik Pravnik
Град:
Skopje
Телефон:
078/367-764
Објавен на:
25.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

besplatno registriranje na firmi i smetkovodstvo

Друштво за финансиско-сметководствен консалтинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирми,Ви нуди бесплатна регистрација на фирми (ТП,ДОО,ДООЕ...

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 26.10.2017
Сметководство и бесплатно отварање фирми

Друштво за финансиско-сметководствен консалтинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирми,Ви нуди бесплатна регистрација на фирми (ТП,ДОО,ДООЕ...

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 05.07.2017
Бесплатно отварање фирми и сметководство

Друштво за финансиско-сметководствен конасалтинг,во близина на железничка станица и беспалтен паркинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирм...

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 03.07.2017
Prevod od bugarski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод од турски јазик и бугарски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод од турски јазик на документи и литература.
Превод од бугарски јазик на документи и ли...

Цена:1 MKD


Објавен на: 01.05.2017
СРЕБРЕНИК СО ТИТО

ПРОДАВАМ СРЕБРЕНИК СО ТИТО, 2000 ДЕНАРИ

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 23.09.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка