prodavam aluminiumski bandasi 14

ЦЕНА: По договор

prodavam aluminiumski bandasi 14


bandasite se fiatovi,italijanski i se vo dobra sostojba tel. za kont. 078 463 874Град:
skopje
Телефон:
078 463 874
Објавен на:
08.04.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
branko taleski
Град:
skopje
Телефон:
078 463 874
Објавен на:
25.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

garazza so mozznost za prenamena

garazata e suterenska vo zgrada na ubava lokacija spoena e so podrum kv okolu 30m2

Цена:11.111.111 MKD


Објавен на: 20.02.2018
Se otstapuva peralna na avtomobili

Se otstapuva razrabotena avto-peralna DO-HA na ulica Nikola Parapunov br.1 do Tinex diskontot so povrshina od 800 metri kvadratni. Cena po dogovor.

Цена:По договор


Објавен на: 06.10.2017
Aluminiumski bandazi 14 4 x 100mm

4 dobro socuvani aluminiumski bandazi so gumi vo odlicna sostojba M+S 14-ki 4 x 100 mm pasuvaat na Golf I II III,Seat,Skoda,Opel,Eskord i dr...

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 20.06.2017
Prodavam celicni bandazi za golf,seat,skoda

Bandazite se super,gi vozev do vcera,zaedno odat so gumi Kormoran 185/60/14,gi prodavam zasto kupiv 13 ki celicni bandazi.Cena za bandazite,600 den,parce,za gumite 400 den parce,fiksno

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 13.04.2015
Бандажи,Гуми,Тркалца,Вилушки,Фи70-200 вртливи-стабилни и др НОВИ

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:10 MKD


Објавен на: 05.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка