prodavam akvarium

ЦЕНА: 600 мкд

prodavam akvarium


akvarium na dimenzii 30cm na 25cm na 25cm
zaedno idat pumpa,ribi i figuri.Име:
Град:
kocani
Телефон:
078609635
Објавен на:
12.01.2013

ЦЕНА: 600 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кочани

Контакт

Име:
borco krstev
Град:
kocani
Телефон:
078609635
Објавен на:
12.01.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kuka so pogled na ezero 2 minuti od plostad Ohrid

Се продава куќа во стариот дел на градот (втор ред на куќи над чаршијата), на 80 м од плоштад и поглед на езеро. Куќата има приземје(летна кујна, соба, тоалет и дворче), два спрата( целосно уредени...

Цена:230.000 EUR


Објавен на: 29.03.2018
Се продава куќа од 100м2 со двор од 400м2

Куќата се наоѓа охрид, во близина на болницата. Состојбата е одлична. За сите заинтересирани повеќе информации на телефонскиот број: 071-442-162 - Љубица

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2018
Prodavam Akvarium

Prodavam Akvarium so dimenzii 1650mm x 800mm x 450mm,
vo komplet so komoda specijalno izrabotena po dimenzii na akvariumot.
Poradi tezinata na akvariumot komodata e dopolnitelno vnatresno pojacu...

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 31.07.2017
PRDAVAM AKVARIUM

YBAV GOLEN AKVARIUM SO DIJAMNTSKO POLUKRUZNO STAKLO NA POSTOLJE SO KAPAK I OSVETLUVANJE NEONSKO , PUMPA , FILTER, RASPRSKIVACI, GREAC,

Цена:200 EUR


Објавен на: 28.09.2015
Prodavam akvarium

akvariumot e socuvan ima i kapak
stakloto e debelo 1 mm
ima greac

Цена:По договор


Објавен на: 02.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка