prodavam HP nx 9020

ЦЕНА: 2900 мкд

prodavam HP nx 9020


spec
1,7,ram 736/hdd 30
mnogo zacuvan,kako nov
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526Име:
Град:
Petrich
Телефон:
+359879003079
Објавен на:
01.04.2015

ЦЕНА: 2900 мкд

Карактеристики:

Град:
 Струмица

Контакт

Име:
Biser Ivanov
Град:
Petrich
Телефон:
+359879003079
Објавен на:
01.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L305 D

TOSHIBA SATELLITE L305 D PROCESOR AMD 2.2 DUAL CORE RAM2GB HDD250GB WINDOWS 7 ULTIMATE MNOGU MALKU KORISTEN

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 25.06.2015
Acer Aspire One zg-5

raboti perfektno
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 01.04.2015
Acer Travelmate TX 212

laptopot raboti
nema polnac
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:1.300 MKD


Објавен на: 01.04.2015
laptop IBM Ting Pad 600

raboti,dava se kat za delovi
nema polnac
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:1.300 MKD


Објавен на: 01.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка