pilinja od ukrasni kokoski

ЦЕНА: По договор

pilinja od ukrasni kokoski


pilinja od ukrasni kokoskiИме:
Град:
kocani
Телефон:
078297134
Објавен на:
21.05.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Кочани

Контакт

Име:
bojan paunov
Град:
kocani
Телефон:
078297134
Објавен на:
21.05.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kuka so pogled na ezero 2 minuti od plostad Ohrid

Се продава куќа во стариот дел на градот (втор ред на куќи над чаршијата), на 80 м од плоштад и поглед на езеро. Куќата има приземје(летна кујна, соба, тоалет и дворче), два спрата( целосно уредени...

Цена:230.000 EUR


Објавен на: 29.03.2018
Baram domasna pomosnicka

Potrebna seriozna zenska osoba za sekojdnevna rabota (cistenje, peglanje i slicno). Nedela sloboden den.Fleksibilno rabotno vreme od 6-8h dnevno.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 14.08.2017
Prodavam mikser WEG 200W, model WGM-141

Prodavam mikser WEG 200W, model WGM-141, so postolje, 5 brzini i site dodatoci.
Idealen za domasna upotreba ili poklon. Cena 1500 denari
Telefon za kontakt 071 399 865

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 09.08.2017
Prodavam plinska boca od 3 litri

Prodavam plinska boca od 3 litri. Cena 1000 denari
Telefon za kontakt 071 399 865

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 09.08.2017
Car DVR Kamera za snimanje vo Kola i dr Vozila

Prodavam nova kamera za kola ili drugi vozila za na upaljac na 12/24 Volti.

Kamerata ima video i audio snimanje, podrzuva microSd do 32 Giga (nema kartica so nea), ima opcija koga memorijata k...

Цена:999 MKD


Објавен на: 28.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка