otkup financiranje kreditnog duga ozbiljno ljudi

ЦЕНА: 1 €

otkup financiranje kreditnog duga ozbiljno ljudiJa sam gospođa Roma Jurcyte , umirovljeni i bivša upravna menadžer u riznice Južne Europe ,posebno investitor . I sada nude financijske kredite od 5.000€ , a 1 milijun € za sve one koji su u potrebi i imaju sposobnost da se vrati po kamatnoj stopi od 2 % na sve pojedince koji imaju dobar karakter i mogućnosti platiti bez uništiti njihov mjesečni ili godišnji proračun .
Pa hvala ti me kontaktirati čitati podatke

Čeka se čuti od vas
Kontakt : roma.finance09@gmail.com

Džokeri suzdržati ! Džokeri suzdržati !Име:
Град:
Skopje
Телефон:
0654565251
Објавен на:
30.12.2013

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Демир Хисар

Контакт

Име:
roma finance
Град:
Skopje
Телефон:
0654565251
Објавен на:
30.12.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Банско - Продажба на четворособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, в...

Цена:45.000 MKD


Објавен на: 29.01.2018
Бомбина за матиз

Продавам бомбина за матиз 2006 и гратис нови кабли за свеќици.

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 23.12.2017
Отклучен iPhone 6 Плус бела и црна

Комплетна опрема iPhone 6

Apple iPhone 6 Плус
AC полнач за патување

Цена:400 EUR


Објавен на: 11.05.2015
Златен ретривер- се продава

Две женски и едно машко, 42 дена, прочистени од паразити, од одлично легло со педигре, златно-жолти со долго влакно.Н фотографиите се 35 дена.Контакт:078/604-605

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.04.2015
zajam potpore između besplatno i pouzdan osobito


Ja sam pojedinac i financijski menadžer. Ja bi kredite između pojedinaca s niskim kamatna stopa. Zabranjeno je bankarstvo, trebate novac isplatiti stari dug, želite kupiti kuću, stan ili automobi...

Цена:10 EUR


Објавен на: 09.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка