kupuvam

ЦЕНА: По договор

kupuvam


vikend kukaИме:
Телефон:
075 306 220
Објавен на:
06.04.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Дојран
Квадратура:
 / m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
nada
Телефон:
075 306 220
Објавен на:
06.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

klucar kodirani klucevi

vrsam kodiranje na site vrsti kodirani klucevi so dalecinsko i bez dalecinsko otvaranje vozila blindor vrati itd....

Цена:1 MKD


Објавен на: 29.03.2019
Kuka vo Star Dojran

Prodavam kuka vo Star Dojran naselba Karac.kukata e so 450 m2 korisna povrsina.gradba 2012 god.
Dvor 430 m2.ima pokrien bazen 42 m2
Solarno geenje na topla voda so 13 sonevi kolektori.sopstven bu...

Цена:По договор


Објавен на: 19.05.2018
SE PRODAVA NIVA SO VIKENDICKA

SE PRODAVA VIKENDICKA SO RASADNIK POLA DEKAR I 1 DEKAR RABOTNA POVRSINA ISTATA SE NAOGA PRED MIKROSAN NA SAMIOT ASFALTEN PAT I E POGODNA ZA SEKAKVA NAMENA ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL 078/254703

Цена:10.000 EUR


Објавен на: 03.04.2018
Kontejner

15m2, dobro socuvan so izolacija i elektro instalacija pogoden za kancelarija itn.

Цена:80.000 MKD


Објавен на: 11.07.2016
kredita ponude

Pozdrav Sir / Madam
Treba ti novac kredite između pojedinaca da se nosi sa finansijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoj koji uzrokuju banke, od odbijanja vašeg zahtjeva datotek...

Цена:1 MKD


Објавен на: 11.06.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка