gumiran camec

ЦЕНА: 4500 мкд

gumiran camec


Se prodava gumiran camec so 2 vesla i nozna pumpa za 5 lica.PovolnoГрад:
veles
Телефон:
071/272-043
Објавен на:
15.05.2014

ЦЕНА: 4500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
lazar smilevski
Град:
veles
Телефон:
071/272-043
Објавен на:
15.05.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка