baram rabota so bugarski pasos vo stranstvo

ЦЕНА: По договор

baram rabota so bugarski pasos vo stranstvo


baram rabota so bugarski pasos vo stranstvoГрад:
vinica
Телефон:
077945343
Објавен на:
16.06.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Виница

Контакт

Име:
daniel trajcev
Град:
vinica
Телефон:
077945343
Објавен на:
16.06.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

baram sofer

baram sofer BG. pasos i so komplet bg. vozacka dozvola za C,E i ADR i elektronska karticka se raboti na relacija Italia-Svedska (DSV) i rabotno iskustvo najmalku 2 meseci poveke informacii na vibe...

Цена:1.600 EUR


Објавен на: 25.05.2015
baram rabota bez ogled na tezinata

baram rabota bez ogled na tezianta imam raboteno so bager imam b-c kategorija imam i bg pasos

Цена:15.000 MKD


Објавен на: 05.05.2014
baram devojka

baram devojka slobodna do 26 god za seriozna vrska jasum od kumanovo moze da me barate na br.078655462

Цена:100 MKD


Објавен на: 08.12.2013
baram rabota za vo kumanovo

decko od kumanovo 29 godisen ,bara da raboti vo ugostitelski objekt,imam malku rabotno iskustvo,no so zdobieno sertifikat za rabota vo ugostitelstvo,kako kelner-gastronom!

Цена:15.000.250 MKD


Објавен на: 30.10.2013
baram rabota so bug pasos

baram rabota so bug pasos vo ugostitelstvoto moze i vo fabrika po moznost so osiguruvanje so dobro poznavanje na grcki i angliski jazik

Цена:По договор


Објавен на: 05.08.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка