alati za slatkarstvo

ЦЕНА: 2005000 мкд

alati za slatkarstvo


prodavam alati za slatkarstvoГрад:
kumanovo
Телефон:
078-438-531-===070-797-268===031-420-753
Објавен на:
18.09.2013

ЦЕНА: 2005000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
slavica-zoran petkovic
Град:
kumanovo
Телефон:
078-438-531-===070-797-268===031-420-753
Објавен на:
18.09.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Kuka so pogled na ezero 2 minuti od plostad Ohrid

Се продава куќа во стариот дел на градот (втор ред на куќи над чаршијата), на 80 м од плоштад и поглед на езеро. Куќата има приземје(летна кујна, соба, тоалет и дворче), два спрата( целосно уредени...

Цена:230.000 EUR


Објавен на: 29.03.2018
Се продава куќа од 100м2 со двор од 400м2

Куќата се наоѓа охрид, во близина на болницата. Состојбата е одлична. За сите заинтересирани повеќе информации на телефонскиот број: 071-442-162 - Љубица

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2018
Baram rabota nega na stari lica

So griza i ljubov profesionalno se grizam za vasite dragi stari roditeli ili rodnini.10 g iskustvo..dobri preporaki
Tel 077733997 Vesna

Цена:По договор


Објавен на: 06.02.2018
baram devojka

baram devojka slobodna do 26 god za seriozna vrska jasum od kumanovo moze da me barate na br.078655462

Цена:100 MKD


Објавен на: 08.12.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка