Sudski preveduvac od angliski, ruski, ceski, romanski, albanski jazik

ЦЕНА: 1 мкд

Sudski preveduvac od angliski, ruski, ceski, romanski, albanski jazik


Судски преведувач од англиски, руски, чешки, романски, албански јазик на македонски и обратно.
Гарантиран квалитет.
Контакт : 071 277 738
email: mirjanamiskoska@gmail.comИме:
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
04.04.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Mirjana
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
25.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Ovlasten sudski preveduvac - angliski jazik

Ovlasten sudski preveduvac od angliski na makedonski jazik i obratno, so povekjegodishno iskustvo, vrshi prevod na sekakov vid dokumenti, koi doagjaat od slednive oblasti:

• pravo (zakonsk...

Цена:1 MKD


Објавен на: 16.12.2017
Sudski ovlasten preveduvac od angliski jazik na makedonski jazik

Превод на документи и стручна литература од следните јазици : Англиски - Македонски Македонски - Англиски Англиски - Албански Албански - Англиски Со заверка.
Контакт тел: 071 277 738 емаил: mirja...

Цена:1 MKD


Објавен на: 24.10.2016
Sudski preveduvac od germanski i italijanski jazik Skopje

Prevod od germanski jazik na makedonski jazik i obratno.
Prevod od italijanski jazik na makedonski jazik i obratno.
Brz i kvaliteten prevod Skopje.
Informacii na tel.: 071 277 738

Цена:1 MKD


Објавен на: 23.10.2016
Sudski preveduvac od angliski jazik Skopje

Prevod od angliski na makedonski jazik i obratno.
Превод од англиски на македонски јазик и обратно.

Контакт : 071 277 738

Цена:1 MKD


Објавен на: 16.12.2017
masaza za relaksacija i opustanje posle naporen raboten den za maski i zenski pol

Masaza za relkasiranje i opustanje posle raboten naporen den za maski i zenski pol,zakazete na tel078218588 ,so profesionalni maserki i poveke vidovi na sovremeni i relaksiracki masazi vo centarot ...

Цена:По договор


Објавен на: 11.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка