Sudski preveduvac germanski jazik Skopje

ЦЕНА: 1 €

Sudski preveduvac germanski jazik Skopje


Овластен судски преведувач врши превод на документи од германски јазик на македонски јазик и обратно.
Контакт тел: 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Tags: preveduvac germanski jazik, prevod od germanski jazik SkopjeИме:
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
04.04.2017

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Mirjana
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
04.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prevod od germanski na makedonski

Prevod od germanski na makedonski
Контакт тел: 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 MKD


Објавен на: 08.11.2017
Судски превод од сите јазици, Sudski prevod od site jazici

Целосна логистика за преведувачки услуги од сите јазици со судски печат.
Врвен квалитет и брзина.
Цена и услови по договор.

Цена:1 EUR


Објавен на: 06.04.2017
Online casovi po stranski jazici, Онлајн часови по странски јазици

Училиште за странски јазици реализира настава со онлајн часови за странски јазици.
Онлајн часови по англиски јазик.
Онлајн часови по руски јазик .
Онлајн часови по чешки јазик.

Цена:1 EUR


Објавен на: 04.04.2017
Sudski preveduvac od germanski i italijanski jazik Skopje

Prevod od germanski jazik na makedonski jazik i obratno.
Prevod od italijanski jazik na makedonski jazik i obratno.
Brz i kvaliteten prevod Skopje.
Informacii na tel.: 071 277 738

Цена:1 MKD


Објавен на: 23.10.2016
Ovlasten sudski preveduvac GERMANSKI > MAKEDONSKI i obratno !

Ovlasten sudski preveduvac od germanski na makedonski jazik i obratno vrshi prevod na sekakov vid dokumenti, koi doagjaat od slednive oblasti:
• Pravo (zakonski i podzakonski akti, regulativi...

Цена:300 MKD


Објавен на: 16.02.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка