Se prodava

ЦЕНА: 200 €

Se prodava


Se prodava MOBI WINTAB 1006 nov neotpakuvan moze da se koristi I kako laptot I kako tablet ima moznost I za dogovor cenata ne e fiksna .Град:
Skopje
Телефон:
078397046
Објавен на:
02.10.2018

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Hristina Nikoloska
Град:
Skopje
Телефон:
078397046
Објавен на:
02.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

VW CADDY

Prodavam Volkswagen caddy 2015g. 1.6 tdi 55 kw
registrirano do 02.2019 so pominato 53000km.voziloto e kupeno kako novo od Porsche Skopje redovno servisirano i odrzuvano

Цена:10.000 EUR


Објавен на: 01.10.2018
Kamagra vol 4


Preparati za silna erekcija i dolga potencija.

Kamagrata e nameneta za erekcija i izdrlivost pri odnosi.

Цена:900 MKD


Објавен на: 03.09.2018
SKUTER

Prodavam skuter OD 2013 GODINA nevozen -marka YIYING 50, SILA 2.2
KONTAKT TELEFON: 070499453

Цена:650 EUR


Објавен на: 25.03.2018
sendvicara

se bara devojka za rabota vo sendvicara,za podetalni informacii na 070 253 277

Цена:По договор


Објавен на: 17.01.2018
Fotokopir Ricoh Aficio MP 6001

Se prodava aparat za fotokopir RICOH MP 6001
Fotokopirot e servisiran i so sve novi delovi

Цена:1.400 EUR


Објавен на: 22.12.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка