Se prodava vw Polo

ЦЕНА: 1000 €

Se prodava vw Polo


Se prodava polo redizajn 2000 godОбјавен на:
05.03.2015

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Објавен на:
05.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Се продава телефон 2000ден Coolpad Torino r108

Се продава телефонот со гаранција, одназад само маска нема.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 28.03.2018
prodazba na tovarna prikolka

tovarna prikolka so dimenzii 0,90 x 1,30 mi risiver za tv Telekabel

Цена:15.000 MKD


Објавен на: 27.03.2018
Prodavam fiskalna kasa synergy SY55

Prodavam fiskalna kasa synergy SY55 !!!

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 27.03.2018
polovni auto delovi za site vidovi vozila vo auto king vinica

polovni delovi za FIAT, MERCEDES, FORD,AUDI,.....

Цена:По договор


Објавен на: 26.09.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка