Se prodava stan vo centar na Veles

ЦЕНА: По договор

Se prodava stan vo centar na Veles


Se prodava stan od 58 m2 na sedmi sprat vo zgradata nad SETEC I NLB Tutunska Banka (lokacija na poranesna stokovna kukja NA-MA) vo centar na Veles, Zgrada poseduva nov lift i domofoni. Cena po dogovorГрад:
Veles
Телефон:
+38978278113
Објавен на:
08.06.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 58 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 5 - 10 кат
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Лифт

Контакт

Име:
Suzana Shopova
Град:
Veles
Телефон:
+38978278113
Објавен на:
08.06.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

GRAJFER MAN

Cena po dogovor. Vozna sostojba. Poveke info na 070271628

Цена:По договор


Објавен на: 23.06.2019
ПРОДАВАМ ПРИРОДЕН ЛИВАДСКИ МЕД

Продавам природен ливадски мед
Пчелите се на чисто еколошко место, с.Подлес под планината КЛЕПА
Имаме сертификат за квалитет, и сребена медаља за освоено второ место на натпреварот за МЕД, во Н.С...

Цена:400 MKD


Објавен на: 07.03.2019
Se prodava plac

Se prodava plac 402m2, vo naselba Tunel pozadi vulkanizer ZIRI, so kompletna dokumentacija i markica za gradba.Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Podetalni informacii samo na Viber +389783...

Цена:30 EUR


Објавен на: 03.02.2019
Продавам Suzuki Wagon R+ Ефтино И Поволно

Продавам Suzuki Wagon R+ во екстра возна состојба. Со возилото давам и две (нови) предни зимски гуми. Регистрирано до 2019 Јануари. Бензин, 1,0 . Година на производство 1999. Зачувано,(втор сопстве...

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 16.11.2018
se prodava kukja vo veles

se prodava dvospratna kukja vednas vseliva,so garaza dve golemi tarasi,so dvorno mesto od 50m2,so dve kupatila i 6 sobi vkupna povesina 200m2.cena po dog
tel.075735771 Goran

Цена:По договор


Објавен на: 26.09.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка