Se prodava kuka vo Butel 1

ЦЕНА: По договор

Se prodava kuka vo Butel 1


Se prodava kuka vo Butel 1, so povrsina 150m2 (plac 340m2). Kukata se naoga na ulica Ho Shi Min. Kontakt tel. 070 700 572Град:
Skopje
Телефон:
070700573
Објавен на:
21.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 150 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Aleksandar Aleksovski
Град:
Skopje
Телефон:
070700573
Објавен на:
21.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava kukja na Vodno

Se prodava kukja na vodno so preubava lokacija nad skoloto Koco Racin. 250m2 od koi 140m2 e kukjata. Cenata ne e fiksna,postoi prostor za dogovor.
071 23 23 20 NIKI

Цена:180.000 EUR


Објавен на: 01.12.2019
mebel

Krevet klik klak pusten 140/200 4.000 den
Dvosed so spustanje 3.000 den
TV komoda 2.000 den

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 20.06.2018
prodavam

Prodavam trosed cena 5000 denari, dvosed cena 4000 denari, fotelja cena 2000denari, Kilim cena1000 denari, stolici PO 200 denari Informacii NA tell 076464864

Цена:По договор


Објавен на: 25.04.2018
SKUTER

Prodavam skuter OD 2013 GODINA nevozen -marka YIYING 50, SILA 2.2
KONTAKT TELEFON: 070499453

Цена:650 EUR


Објавен на: 25.03.2018
GUMI Pirelli

Gumi PIRELLI P ZERO 255/35 ZR20 Po povolna cena

KONTAKT 075 395 599

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 21.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка