Se prodava NIVA vo RADISHANI

ЦЕНА: 30 €

Se prodava NIVA vo RADISHANI


Nivata e 2000m2,se naogja na tretiot vlez vo blizina na rezervoarot za voda.Град:
Skopje
Телефон:
078-673-630
Објавен на:
24.03.2018

ЦЕНА: 30 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 20002 m2

Дополнително:

check Излез на пат

Контакт

Име:
Biljana Bojcevska
Град:
Skopje
Телефон:
078-673-630
Објавен на:
24.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

STAN OD 40m2 VO KRIVA PALANKA

Se prodava dvosoben stan, so povrshina od 40 m2, lokacijata e na 1km od centarot na gradot. Cena po dogovor

Цена:По договор


Објавен на: 25.03.2018
SE prodava plac 550m2 vo RADISHANI

Placot se naogja na 100 metri od servis Zajo,kaj dom za stari Zana.

Цена:40 EUR


Објавен на: 25.03.2018
KAMION RENAULT MAGNUM AVTOMATIK

!!ITNO!! RENAULT MAGNUM AVTOMATIK CENA PO DOGOVOR
MOZE I ZAMENA ZA KOLA SO DOPLATA
Kamionot e vo odlicna sostojba se naoga vo Blagoevgard slobodno moze da se vidi ili proba

Цена:10.000 EUR


Објавен на: 05.03.2018
deloven prostor so magacin

Se prodava deloven prostor(dukjan)60m2 i magacin ili rabotilnica od 250m2 koja gi ima site uslovi za rabota za bilo koja dejnost.Se naogja vo nas,Karposh(Leptokarija)na bul.Partizanski odredi. . ...

Цена:230.000 EUR


Објавен на: 25.03.2018
Банско - Продажба на трособен апартман Grand Montana

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Grand Montana, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:...

Цена:27.900 EUR


Објавен на: 16.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка