Rabota vo EU: Rabota vo Slovacka - bez EU dokumenti!

ЦЕНА: По договор

Rabota vo EU: Rabota vo Slovacka - bez EU dokumenti!


Povtorno moznost za rabota vo EU toest rabota vo Slovacka. Vazi za zenski, maski, no i za parovi.
Vozrast: 18 do 55 godini.
Ne se potrebni EU dokumenti.
Trgnuvanje 4-ti i 7-mi avgust.

Se raboti vo razlicni kompanii vo TV i avto industrija.
Rabotata e ednostavna od manuelen tip.
Saatninata se dvizi od 3 do 3,5 EUR.

Smestuvanje obezbedeno, besplatno.
Prevoz do i od rabota obezbedeno, besplatno.
Bonusi za redovnost na rabota.
Akontacii sekoj petok.
Bon za hrana 2 EUR po izrabotena smena.
Plata sekoj 20-ti vo mesecot.

Site zainteresirani mozat da se javat na mobilen (pozelno e da imate Viber ili Whatsapp) 38977816447

Dopolnitelen bonus, podgotovka na aplikacija za prestoj i rabota posle istekot na 90 dena!Име:
Телефон:
+38977816447
Објавен на:
01.08.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Darko
Телефон:
+38977816447
Објавен на:
01.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

СЕЗОНСКА РАБОТА ВО ЕУ

РАБОТА ВО РЕНОМИРАНИ ФАБРИКИ ВО СЛОВАЧКА СО МАКЕДОНСКИ ПАСОШ, ОБЕЗБЕДЕН СМЕШТАЈ И ПРЕВОЗ ДО РАБОТА И НАЗАД. ЧИСТА ПЛАТА 900Е, УРЕДНО ПРИЈАВЕНИ И МОЖНОСТ ЗА РАБОТНА ВИЗА НА 2 ГОД.
ТРГНУВАЊЕ НА 28м...

Цена:По договор


Објавен на: 21.07.2018
НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ

ТРГНУВАЊЕ 17ти ЈУНИ (НЕДЕЛА)

PSA PEUGEOT-автоиндустрија, град Трнава
Потребни се луѓе од 19 до 45 години. Саатница 3,6 е дневна и 4,17 е ноќна. Сабота и недела доколку се работи се плаќа 25% по...

Цена:По договор


Објавен на: 13.06.2018
Нудам работа во трафика/киоск

Се бара продавачка за работа во трафикаЦена:По договор


Објавен на: 10.06.2018
БИДЕТЕ ПЛАТЕНИ ДОДЕКА СУРФАТЕ – заработете дополнителни пари

БИДЕТЕ ПЛАТЕНИ ДОДЕКА СУРФАТЕ – заработете дополнителни пари
Заработувајте без да вложите ниту денар.Работа за сите, вработени и невработени, млади и стари, секој може да работи. Не е потре...

Цена:По договор


Објавен на: 23.04.2018
RABOTA Vo GERMANIJA - Site RABOTNI POZICII (RABOTNI MESTA)

* * * * * * * * R A B O T A VO G E R M A N I J A * * * * * * * *
************* KOMPLETNA, SIGURNA, BRZA I EFIKASNA PROCEDURA Na POSREDUVANJE Pri LEGALNO VRABOTUVANJE vo GERMANIJA Vo GERMANSKI KOM...

Цена:По договор


Објавен на: 03.07.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка