Proizvodstvo na pruzini - federi

ЦЕНА: 1 мкд

Proizvodstvo na pruzini - federi


Firmata UNIFEDER proizveduva: Torzioni, Zatezni i Pritisni pruzini, od celicna patentirana zica so dijametar od
<Ф0.3 - Ф3.5 mm.>Град:
Demir Hisar
Телефон:
070941616
Објавен на:
07.02.2014

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Демир Хисар

Контакт

Име:
UNIFEDER uvoz-izvoz proizvodstvo
Град:
Demir Hisar
Телефон:
070941616
Објавен на:
07.02.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Delovi za mazda 6 - 2004

Delovi za mazda 6 - 2004 - 120 hp CITD i BANDASHI/GUMI 215/45/18

Цена:1 MKD


Објавен на: 10.03.2018
KAMION RENAULT MAGNUM AVTOMATIK

!!ITNO!! RENAULT MAGNUM AVTOMATIK CENA PO DOGOVOR
MOZE I ZAMENA ZA KOLA SO DOPLATA
Kamionot e vo odlicna sostojba se naoga vo Blagoevgard slobodno moze da se vidi ili proba

Цена:10.000 EUR


Објавен на: 05.03.2018
Prodavam Opel Vectra DTI16V

Voziloto e vo odlicna sostojba.Nemalo udari ili bilo kakvi ostetuvanja. Vo cenata vleguvat komplet zimski i letni gumi.

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 08.04.2016
Барам цимер-и/цимерка-и

Станот се наоѓа на излезот од Гевгелија кон Мрзенци.
Има две соби, кујна, бања.
Јас го користам само за спиење во петок и сабота што значи станот ќе биде комплетно ваш.
Цената е 50 евра по лице.

Цена:50 EUR


Објавен на: 31.03.2016
proizvodstvo na pruzini(federi)

proizvodstvo na site vidovi na pruzini(federi) zicani i limeni.poracka po mustra ili crtez,dostava do cela Makedonija.

Цена:10 MKD


Објавен на: 23.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка