Prodazba na lesnici

ЦЕНА: 500 мкд

Prodazba na lesnici


Lesnici vo jatkaОбјавен на:
10.12.2018

ЦЕНА: 500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Тетово

Контакт

Име:
jovan stojanovski
Објавен на:
10.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

OPREMA ZA SITO PECAT

Осветлувач на сита (емулзија) 80x60 cm со 7 неонки и простор за чување на 6 сита.3 рамки за сит0 80x60cm со скинати сита и една рамка со исправно сито.2 нови ракел гуми само неколку пати искористен...

Цена:150 MKD


Објавен на: 12.12.2018
Prodavam parno

Prodavam komplet domasno parno na struj 12kw, so 33 radijatori i komplet oprema .Dovolno za 65 kv stanbena povrsina

Цена:500 EUR


Објавен на: 11.12.2018
Продавам телевизор и таблет

Продавам нов LED телевизор со димензии од ''19''.Имаат влез (HDMI/SCART/USB) и адаптер за 12v.Може да се користат во камион или кола (некористен).
Цена: 4.800 МКД.
Продавам Le...

Цена:4.800 MKD


Објавен на: 10.12.2018
Парфеми со оригинален мирис, а и оригинална цена

Парфеми со оригинален мирис, за луѓе со вкус, а и добра цена плус. 1 парфем (50ml) = 600 денари
2 парфема - 1000 денари.
Парфемите се проверени, со висок квалитет, а мало количество на алкохол.
...

Цена:600 MKD


Објавен на: 01.12.2018
Guma i Silikon

izrabotka na sekakov vid na gumeni i silikonski dihtonzi,kadici,kalapi i itn po naj povolni uslovi

Цена:По договор


Објавен на: 30.11.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка