Prodavam skuter SKarabeo 125 GT

ЦЕНА: 1500 €

Prodavam skuter SKarabeo 125 GT


Garaziran, prv sopstvenik, socuvan i vo sovrsena sostojba, nov akumulator, vizir, stranicni kuferi ..Град:
Skopje
Телефон:
078385595
Објавен на:
26.03.2016

ЦЕНА: 1500 €

Карактеристики:

Година на производство:
 2005
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 9000 km

Контакт

Име:
Zoran Ralev
Град:
Skopje
Телефон:
078385595
Објавен на:
26.03.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

SKUTER

Prodavam skuter OD 2013 GODINA nevozen -marka YIYING 50, SILA 2.2
KONTAKT TELEFON: 070499453

Цена:650 EUR


Објавен на: 25.03.2018
Kufer Tech 48l

Malku koristen so drzac komplet

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 09.10.2017
SE PRODAVA KAWASAKI ZR7

Motorot e vo odlicna sostojba so giwt vizir i drzac ...brembo plocki kn filter napraven servis i registriran .. ve molam bez zameni

Цена:2.750 EUR


Објавен на: 23.04.2017
skuter Jon Way (Ranger) 150 cc

Се продава скупер Jon Way 150cc
2008 година (прв газда), регистриран до 25 Јули 2016.


Цена:27.000 MKD


Објавен на: 26.05.2016
GILERA RANER VXR 200 cc 4T 2004G. SO 15.000 KM FABRIKA

GILERA RANER VXR 200 cc 2004 GOD. SO 15.000 KM SO KUFERCE PRVA BOJA NIKOGAS NE PADNATA NEMA GREBNATINKA FABRIKA E MOTOROT

Цена:1.900 EUR


Објавен на: 21.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка