Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm

ЦЕНА: 200 мкд

Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm


Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm so dozvola, isklucivo na lice so dozvolaГрад:
Sveti Nikole
Телефон:
070748211
Објавен на:
31.05.2017

ЦЕНА: 200 мкд

Карактеристики:

Град:
 Свети Николе

Контакт

Име:
Oliver Nakovski
Град:
Sveti Nikole
Телефон:
070748211
Објавен на:
31.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Velosiped

Se prodava velosiped marka Shockblaze so 29ki gumi, M ram, full shimano delovi, 1 godina star, nitu edna grepka na nego chuvan vo garazha mnogu malku koristen, spremen za sezona, za podetalni infor...

Цена:399 EUR


Објавен на: 05.04.2018
prodavam ORBITREK

Prodavam Orbitrek PLATINUM od prvite modeli,potrebno e da mu se smenat lageri.tel 075 407 598

Цена:100 EUR


Објавен на: 20.08.2017
Komplet Teretana

Se prodava Komplet Teretana spravi za bodybuilding (500kg), ednoracni tegovi (300kg) poveke info na mob

1.Lat masina
2.Dolen kotur

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 27.02.2017
Nike zoom structure 19

broj 41
se prodavaat poradi golem broj 3 pati se probani ne se noseni

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 16.10.2016
Prodazba na vreka za Boks i Kik Boks

Se prodava vreka za Boks i Kik Boks. Vrekata e visoka nad 200cm, teska nad 110kg, izrabotena od kvalitetna koza i polneta so parcinja koza.
Vrekata e skoro nova i neostetena!

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 24.03.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка