Prodavam Scenic

ЦЕНА: 2750 €

Prodavam Scenic


Prodavam Reno Scenic 1.9dci 04 vo odlicna sostojba so ful oprema alu bandazi novi gumiГрад:
Skopje
Телефон:
070-27 95 98
Објавен на:
30.10.2018

ЦЕНА: 2750 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Renault Scenic
Година на производство:
 2004
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 140000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 110 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Blagoj Debnikov
Град:
Skopje
Телефон:
070-27 95 98
Објавен на:
30.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Izdavam namesten stan

Izdavam namesten stan. Vo Kisela Voda (11 Oktomvri), do noviot KAM-market.
Stanot ima 3 spalni sobi, dnevna, kujna i kupatilo. Na prv sprat so sopstveno parno celosno renoviran so novi prozori i v...

Цена:275 EUR


Објавен на: 30.10.2018
Изнајмувам трособен стан (55м2) во Центар

Изнајмувам стан во Центар, до основното училиште Јохан Ханјнрих – Песталоци, во близина на поликлиника Идадија. На 5 минути пешки до рекорд. Станот е целосно опремен (интернет, клима, TV, маш...

Цена:300 EUR


Објавен на: 29.10.2018
Prodavam ford fiesta 1.25

Prodavam ford fiesta metalik siva boja, 2000 godina, elektrika na stakla, redoven servis, vo dobra sostojba registrirana do juli 2019 godina, pominati 133 700km.

Цена:1.500 EUR


Објавен на: 23.10.2018
Prodavam Peugeot Partner

Prodavam Peugeot Partner HDI 2.0 so full oprema, panorama (staklen krov) , shvajcarsko proizvodstvo so site dokumenti, prv gazda.

Цена:3.800 EUR


Објавен на: 22.10.2018
Yamaha Tyros5 76-Key.Yamaha Motif XS8,Roland TD-20S,Yanagisawa Model B-9930,Yamaha M7CL-48 ,PIONEER DJM 800

WE ALL SALER, SUPPLIER OF DIFFERENT MODELS OF HIGH QUALITY AND
Original DJ EQUIPMENT WITH WARRANTY as Pioneer, sampler,
SPEAKER, needles, NUMARK, ALLEN & AMP, Heath Xone, VESTAX, TECHNICS, DE...

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 12.11.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка