Prodavam REXTON 4x4 2.7d

ЦЕНА: 4900 €

Prodavam REXTON 4x4 2.7d


Prodavam Rexton 4x4 2.7d,163 ks,godina na proizvodstvo kraj 2005,proizveden vo J.Korea so Mercedesov menuvac i motor 2.7d,fabricki zatemneti stakla,klima,koza i dr.oprema,4 novi gumi,registriran do 22.05.2019 so zelen karton.
Dzipot e vo odlicna sostojba,potrosuvacka 8l otvoreno 9-10l gradska.Redovno odrzuvan,ulje,kajsi,kocnici i sl.
Cena 4900 evra
078260993
BorisИме:
Град:
Skopje
Телефон:
07820993
Објавен на:
16.10.2018

ЦЕНА: 4900 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Ssangyong REXTON
Година на производство:
 2005
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 / km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 163 кс

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check 4x4
check Airbag
check Ел. стакла
check Кожни седишта
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Име:
Boris Kostov
Град:
Skopje
Телефон:
07820993
Објавен на:
16.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава џип Nissan Qashqai

Џипот има висока опрема и тоа:
-4х4 со lock control
-предни седишта со греачи
-двоен дисплеј со задна камера

Цена:По договор


Објавен на: 28.11.2018
Ford Siera

Vo dobra sostojba e ne e registrirana 2000kubika ima siber za poveke informacii na tel 075309996

Цена:600 EUR


Објавен на: 25.10.2018
Мазда 3 Сседан

Возилото е регистрирано до 06.2019. Има зелен Картон. Комплет алуминимски/челични фелни со нови гуми Michelin Primacy3-Летни и Nokian WDR4-Зимски. Плинот е атестиран со локација за полнење под капа...

Цена:10.000 EUR


Објавен на: 20.06.2018
Se prodava FORD kabriolet STREETKA za 3.333 evra

Edinstveniot Ford sto e proizveden od fabrikata Pininfarina i dizajniran od Carrozzeria Ghia od Torino. Limitirani 40.000 parcinja proizvedeni od 2003 do 2005 godina, sto mu ovozmozuva na StreetKa ...

Цена:3.333 EUR


Објавен на: 02.05.2018
Mitsubischi Outlander 4x4, 39.000 km.!

vistinski 39.000 km., prv sopstvenik, servisna kniska, garaziran, servo, klima, prozori, temni stakla, all season gumi, radio CD, nadvor i vnatre kako nov,

Цена:6.000 EUR


Објавен на: 04.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка