PRODAVAM GIPS LAJSNI

ЦЕНА: 120 мкд

PRODAVAM GIPS LAJSNI


PROIZVEDUVAME SEKAKOV VID NA LAJSNI OD GIPS ZA VNATRESNO UREDUVANJE NA VASIOT DOM, KAKO I NEKOI VIDOVI NA OGLEDALA, STUBCINJA I DRUGI PREDMETI OD GIPS.Име:
Град:
Veles
Телефон:
076/354-930
Објавен на:
01.10.2012

ЦЕНА: 120 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 / m2
Катови (за куќи):
 Повеќе од 4 ката

Дополнително:

check Во изградба

Контакт

Име:
STIL-DEKOR
Град:
Veles
Телефон:
076/354-930
Објавен на:
01.10.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка