PRODAVAM ARANZER KLAVIJATURA ROLAND VA-76

ЦЕНА: 650 €

PRODAVAM ARANZER KLAVIJATURA ROLAND VA-76


PRODAVAM ROLAND VA76 aranzer.
SAJZEROT E SOCUVAN I SE FUNKCIONIRA ODLICNO.
Ima ritmovi namenski za site makedonski i srpski pesni.Име:
Град:
VELES
Телефон:
071320126
Објавен на:
11.12.2013

ЦЕНА: 650 €

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
JOVANCE JOVE
Град:
VELES
Телефон:
071320126
Објавен на:
11.12.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка