Niva

ЦЕНА: По договор

Niva


Prodavam niva 2000 kvadrati vo Dobrosane do pruga ima pat,pogodna e za Vikendica. 078424021Град:
Kumanovo
Телефон:
078 424-021
Објавен на:
30.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Куманово
Површина:
 2000 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Вода

Контакт

Име:
Jovica Ilievski
Град:
Kumanovo
Телефон:
078 424-021
Објавен на:
30.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava GOLF7 1.2 TSI 2014 GOD

SE PRODAVA golf 7 1.2 TSI so full oprema, 2014 god. so pominati 28000 km
Cena 11000 evra
Kontakt 070340946

Цена:11.000 EUR


Објавен на: 29.08.2018
Villa Koceski - Pestani

Villa Koceski e smestena na 150m. od centarot i 50m. od ezeroto.
Apartmanite raspolagaat so sopstven toalet , mini kujna so komplet sadovi ,WI-FI, cab.TV. golem dvor so sopstven parking, terasi, m...

Цена:8 EUR


Објавен на: 25.06.2018
Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Куќата има излез на две улици и непоср...

Цена:41.000 EUR


Објавен на: 19.02.2018
bandazi

aluminski bandazi 16 borbet bez gumi 4kom.

Цена:17 EUR


Објавен на: 27.04.2016
kupuvam

vikend kuka

Цена:По договор


Објавен на: 06.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка