LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L305 D

ЦЕНА: 8000 мкд

LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L305 D


TOSHIBA SATELLITE L305 D PROCESOR AMD 2.2 DUAL CORE RAM2GB HDD250GB WINDOWS 7 ULTIMATE MNOGU MALKU KORISTENИме:
Град:
skopje
Телефон:
070509962
Објавен на:
25.06.2015

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
oglas vip
Град:
skopje
Телефон:
070509962
Објавен на:
25.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Lenovo Y50 70

Lenovo Y50 70

Processor
Intel® Core™ i7-4720HQ Processor 2.60GHz

Цена:720 EUR


Објавен на: 25.09.2016
IBM THINKPAD X60

Prodavam IBM THINKPAD X60. INTEL CPU 1.66 / 2GB RAM / 80GB HDD / baterija 2h. Cena 8.000den

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 21.08.2016
Компензација за лаптоп

Нудиме компензација за лаптоп, било која марка, било каков само да функционира како што треба и да има солидни перформанси. Може и користен. За возврат нудиме бесплатна реклама на сајт во рок на пр...

Цена:По договор


Објавен на: 04.08.2015
Asus u32u Notebook

Se prodava ASUS U32U Notebook.Ultra lesen i tenok.
kako nov so garancija.Kupen vo AMC, bez grebnatinka.
Godina dena koristen, ušte godina dena ima garancija.

Цена:13.500 MKD


Објавен на: 07.07.2015
se prodava

ACER lap top 10" malku koristen

Цена:300.000 MKD


Објавен на: 06.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка