Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

ЦЕНА: 41000 €

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles


Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Куќата има излез на две улици и непосредна близина до централно градско подрачје. телефони за контакт: 078 404 877, 043 223 978. Цената не е фикснаГрад:
Veles
Телефон:
071 887 425, 078 404 877, 043 223 978
Објавен на:
19.02.2018

ЦЕНА: 41000 €

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 154 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Krste Petrushevski
Град:
Veles
Телефон:
071 887 425, 078 404 877, 043 223 978
Објавен на:
19.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava kuka vo Butel 1

Se prodava kuka vo Butel 1, so povrsina 150m2 (plac 340m2). Kukata se naoga na ulica Ho Shi Min. Kontakt tel. 070 700 572

Цена:По договор


Објавен на: 21.04.2018
Golf 3 1.9 tdi karavan

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9 TDI 90KS SO
**KLIMA** REGISTRIRAN CELA GODINA
SO 4 SEGA KUPENI ZIMSKI GUMI NOV AKULUMATOR NE UDRENA NITU FARBAN NEMA KERPENICI STEGNATA PREDNICA 1997 GODINA NA PROIZVOT...

Цена:1.750 EUR


Објавен на: 14.02.2018
Itno!!

Vo top sostojba!!!!
Za poveke informacii 078202186

Цена:По договор


Објавен на: 22.07.2015
kupuvam

vikend kuka

Цена:По договор


Објавен на: 06.04.2015
kamaz

kamaz za drva i trupci reg ekstra

Цена:7.000 EUR


Објавен на: 08.09.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка