Kuka vo Star Dojran

ЦЕНА: По договор

Kuka vo Star Dojran


Prodavam kuka vo Star Dojran naselba Karac.kukata e so 450 m2 korisna povrsina.gradba 2012 god.
Dvor 430 m2.ima pokrien bazen 42 m2
Solarno geenje na topla voda so 13 sonevi kolektori.sopstven bunar za voda.kon tel 076359933Град:
Skopje
Телефон:
076 359933
Објавен на:
19.05.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Дојран
Квадратура:
 4502 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Плочки

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација
check Базен

Контакт

Име:
Momcilo Otovic
Град:
Skopje
Телефон:
076 359933
Објавен на:
19.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam

Se prodava stan od 50m2 na Bulevar Krste Misirkov 13 vednas sproti hotel Arka i e so pogled prema Kale i Vodno. Stanot e vo zgrada so centralno parno i lift. Cena po dogovor

Цена:40.000 EUR


Објавен на: 31.05.2018
Se prodava kuka

Se prodava kuka vo n.Kozle

Kuka:prizemje i 2 kata
Vkupnata kvadratura e 220m2.

Цена:По договор


Објавен на: 24.05.2018
prodavam bmw118d

Prodavam bmw 118d so 5 vrati.Voziloto e redovno servisirano posleden pat na 01.03.2018. Siva metalik boja. Registracijata e do 31.12.2018 godina.
ima 4 -ri zimski,letni gumi.
Cena po dogovor

Цена:По договор


Објавен на: 01.05.2018
prodavam

se prodava plac od 2750 m2 vo Industriska zona Gradsko Baldovci Strumica. Placot se naoga vednas do Fabrika za mebel Studio 2 i ima dozvola za gradenje na del od zemjisteto

Цена:14 EUR


Објавен на: 10.11.2017
PRODAVAM GUMI SAVA 14ki

Prodavam polovni 4 zimski gumi 185 60 14 SAVA. Koristeni edna sezona samo. Super gumi.

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 20.09.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка