Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

ЦЕНА: 41000 €

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles


Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Куќата има излез на две улици и непосредна близина до централно градско подрачје. телефони за контакт: 078 404 877, 043 223 978. Цената не е фикснаГрад:
Veles
Телефон:
071 887 425, 078 404 877, 043 223 978
Објавен на:
19.02.2018

ЦЕНА: 41000 €

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 154 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Krste Petrushevski
Град:
Veles
Телефон:
071 887 425, 078 404 877, 043 223 978
Објавен на:
19.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка