Kovani elementi i sari

ЦЕНА: 1 мкд

Kovani elementi i sari


Izrabotka na kovani elementi i sari po zadadeni dimenziiГрад:
kumanovo
Телефон:
075335335
Објавен на:
03.11.2019

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
igor petrovski
Град:
kumanovo
Телефон:
075335335
Објавен на:
26.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se iznajmuva renoviran namesten stan

Se iznajmuva trosoben stan vo Aerodrom kaj Tri biseri od 90m2, na tret sprat so dva lifta.

Gleda prema bulevar, odlicen i za kancelarija, za postavuvanje na reklama
Za familija vo blizina ima o...

Цена:По договор


Објавен на: 07.10.2019
Kamin za parno

Kamin Alfa plam
Komplet so kotel za parno
Mnogu socuvan

Цена:По договор


Објавен на: 01.10.2019
Audi, Passat b5, b5+ Delovi

Passat b5, b5+

-Turbina

Цена:1 EUR


Објавен на: 30.09.2019
Издавам луксузно наместен стан

Издавам луксузно наместен стан на ул.Христо Смирненски, зад Универзална сала, спроти Зур маркет. Станот е на трети од пет ката, источно ориентиран. Има два балкона, две спални соби, сопствен паркин...

Цена:400 EUR


Објавен на: 13.09.2019
Stan vo Strumica

Iznajmuvam namesten ednosoben stan vo Strumica

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 12.09.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка