Kia pride

ЦЕНА: 700 €

Kia pride


Se prodava kia pride 1997 godina be registrirana vo odlicna sostojba nov akumulator pali voziГрад:
Kumanovo
Телефон:
078313392
Објавен на:
26.02.2018

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Kia Pride
Година на производство:
 1997
Град:
 Куманово
Поминати километри:
 190000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 77 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Серво волан

Контакт

Име:
Stole Stojilkovikj
Град:
Kumanovo
Телефон:
078313392
Објавен на:
26.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kamp vo Krani

Se prodava kompletno opremena kamp prikolka vo Krani

Цена:По договор


Објавен на: 24.08.2019
Keeway Superlight

Itno se prodava,ima pominati samo 2800km,prva registracija 2015

Цена:700 EUR


Објавен на: 03.07.2019
Kerkohet kamarjer per embeltore-burektore

-Pervoj pune minimum 2 vjet-Gjuha angleze dhe turke do te meren perparsi-Mosha nga 22 deri 35-Rroga 18.000 den i paraqitur dhe siguruar-Koha e punes 8 ore ne 3 ndrime -Prej 06h-14h , 08h-16h, 14h-2...

Цена:По договор


Објавен на: 11.12.2018
Kodiranje Klucevi i Iaklucuvanje Kod

Kodiranje na klucevi

Kodiranje na Dalecinski za centralno zaklucuvanje

Цена:1 MKD


Објавен на: 04.06.2018
Karabina izvedba

Izvedba na karabina prizemna so nas materijal
80 m2 11000 evra
100 m2 13000 evra
120 m2 15000 evra

Цена:130 EUR


Објавен на: 10.02.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка