Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles

ЦЕНА: 50 €

Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles


Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles sproti oficetskiot Dom , kontakt 071 823 821, vena 50evraИме:
Телефон:
071823821
Објавен на:
16.12.2015

ЦЕНА: 50 €

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 15 m2
Под:
 Бродски под (патос)

Контакт

Име:
dorka
Телефон:
071823821
Објавен на:
16.12.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка