IMT 539

ЦЕНА: 1 мкд

IMT 539


ODLICNO SOCUVANГрад:
kocani
Телефон:
071 560 530
Објавен на:
26.06.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 1988
Град:
 Кочани
Поминати километри:
 1 km

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
sande velinov
Град:
kocani
Телефон:
071 560 530
Објавен на:
26.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Digitalna vaga

Se prodava digitalna vaga koristena samo 2 meseca i ednash vishe bazdarena. Nosivost do 30 kg. -moznost za koristenje i so baterija.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 21.06.2016
нудат заеми меѓу одделните

Треба заем? Ти се отфрлени од страна на банката и сакате заем да ги задоволат сите потреби што треба? Не е проблем. Без оглед на вашата финансиска состојба. Нудам хипотеки, комерцијални кредити, ме...

Цена:1 MKD


Објавен на: 25.02.2016
se prodava

stan vo lamelite

Цена:По договор


Објавен на: 15.09.2015
video kran

video kran prodavam

Цена:10 MKD


Објавен на: 11.09.2015
Dekorativen kamen i dekrativna cigla.Najgolem izbor

Dekorativen kamen i dekorativna cigla za ureduvanje na vnatresni i nadvoresni prostorii(restoranti,kancelarii,domovi,terasi,coklinja i dr.)Bojata i modelot go izbirate vie.Kamenjata i ciglite se pr...

Цена:899 MKD


Објавен на: 12.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка