IBM THINKPAD X60

ЦЕНА: 8000 мкд

IBM THINKPAD X60


Prodavam IBM THINKPAD X60. INTEL CPU 1.66 / 2GB RAM / 80GB HDD / baterija 2h. Cena 8.000denИме:
Град:
Skopje
Телефон:
076263272
Објавен на:
21.08.2016

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dule Pazik
Град:
Skopje
Телефон:
076263272
Објавен на:
21.08.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
mobilen telefon

Prodavam nov LenovoK5 zlaten (dve god garancija) i gratis fotrola

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 14.02.2018
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L305 D

TOSHIBA SATELLITE L305 D PROCESOR AMD 2.2 DUAL CORE RAM2GB HDD250GB WINDOWS 7 ULTIMATE MNOGU MALKU KORISTEN

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 25.06.2015
prodaam laptop

FUJITSU - SIMENS AMD TURION X2 2.1 GH RAM 3GB HARD DISK 320 GB
15 'EKRAN LED - HD

Цена:120 EUR


Објавен на: 03.06.2015
casovnik waide

Casovnikot e nov

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 11.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка