HITNO SE PRODAVA / IZDAVA PLAC OD 1300 M2 DO AVTOPATOT SKOPJE/VELES

ЦЕНА: 50000 €

HITNO SE PRODAVA / IZDAVA PLAC OD 1300 M2 DO AVTOPATOT SKOPJE/VELES


Se prodava / izdava plac so vkupna povrshina od 1300 m2 so postoecki objekt od 66 m2 koristen kako avto-mehanicarski servis (so kanal)i komplet plateni komunalii za salon od 306 m2. Placot e lociran do isklucokot Veles-Sever od avtopatot Skopje -Gevgelija . Placot e ograden so zicana ograda i kapija so shirina od 6.6 m. INFORMACII NA: Tel:075/216-044Град:
Veles
Телефон:
043/21 22 44
Објавен на:
03.03.2014

ЦЕНА: 50000 €

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 1300 m2

Контакт

Име:
MOTODOMINIK
Град:
Veles
Телефон:
043/21 22 44
Објавен на:
07.12.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка