Ford Siera

ЦЕНА: 600 €

Ford Siera


Vo dobra sostojba e ne e registrirana 2000kubika ima siber za poveke informacii na tel 075309996Град:
Vinica
Телефон:
075309996
Објавен на:
25.10.2018

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Ford Sierra
Година на производство:
 1994
Град:
 Виница
Поминати километри:
 200000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 2000 кс
Аудио систем:
 Радио касетофон

Дополнително:

check ABS

Контакт

Име:
Kirco Lazarov
Град:
Vinica
Телефон:
075309996
Објавен на:
25.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

reno klio

registrirano cela godina vo dobra sostojba ima mesto za popust
075-309-996 ili 076946465

Цена:700 EUR


Објавен на: 24.10.2018
Opel Omega

+al.bandazi 17ki
+folii

Цена:1.250 EUR


Објавен на: 28.05.2018
Hitno Prodavam Hyunday Pony

Prodavam hyunday pony vo odlicna sostojba 1992 god centralna brava soncev krov ima 4 novi gumi pali vozi registrirana do 20.10.2018

Цена:800 EUR


Објавен на: 01.04.2018
SEAT CORDOBA 2.0 GTI ATEST PLIN REGISTRIRANA DO 20.10.2018

Se prodava Seat Cordoba 2.0 Gti 1996 god. 85kw 116ks. Kolata e so astestiran plinski ured so dizni vnesen vo soobrakajna montiran pred edna godina, i registrirana e do oktomvri 2018. Raboti i na be...

Цена:1.500 EUR


Објавен на: 16.01.2018
Se prodava Citroen AX 1.4 d

SE PRODAVA OCUVAN I SERVISIRAN CITROEN AX 1.4D
VOZILOTO E SO SMENET REBRAS KAIS,ZATEGACI I NATEGACI,VODNA PUMPA,REPARIRANA BOSH PUMPA I NOVI ULOZACI NA DIZNI.
VOZILOTO E PROIZVEDENO 1993 GODINA.P...

Цена:650 EUR


Објавен на: 28.07.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка