Ekskluzivna kuka

ЦЕНА: 1 €

Ekskluzivna kuka


Se prodava kuka okulu 400m so prekrasno ureden dvor bazen idr.sodrzini.kukata se navoga na naj ubavoto mestto vo Sopiste na glavniot pat vo ubava zona so ubavi kuki ima prekrasen nesmetan pogled kon solunska glava.preku 300soncevi dena.cista okolina bez magla.kukata ima prekrasen bazen,tri garazi idr.Град:
Skopje
Телефон:
070255413
Објавен на:
13.04.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 400 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација
check Базен

Контакт

Име:
Ljubomir Nikusevski
Град:
Skopje
Телефон:
070255413
Објавен на:
08.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava kuka

Se prodava kuka vo n.Kozle

Kuka:prizemje i 2 kata
Vkupnata kvadratura e 220m2.

Цена:По договор


Објавен на: 24.05.2018
Niva(livada)

Itno se prodava na samiot pat Bitola Zabeni pogodna za izgradba na objekt tel 070919217

Цена:По договор


Објавен на: 26.01.2018
Gumi 175/70/R13

gumite se sava zimski i se samo pet meseci vozeni uste stojat bockite

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 19.12.2016

Цена:По договор


Објавен на: 17.02.2015
дуќан

Се издава дуќан во строгиот центар на Прилеп

Цена:100 MKD


Објавен на: 11.01.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка