Canon EF-S 15-85mm f/3,5-5,6 IS USM

ЦЕНА: 295 €

Canon EF-S 15-85mm f/3,5-5,6 IS USM


Canon EF-S 15-85mm f/3,5-5,6 IS USM

Одлична состојба. Исклучително остар, од ќош до ќош.Град:
Куманово
Телефон:
+38970200485
Објавен на:
21.10.2019

ЦЕНА: 295 €

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
Војчо Краљевски
Град:
Куманово
Телефон:
+38970200485
Објавен на:
21.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Куќа на атрактивна локација во Влае

Се продава куќа на атрактивна локација до кејот на Вардар во Влае, погодна за инвеститорина колективни станбени објекти, како и за луксузен објект за семејнодомување.Површина на градежната парцела:...

Цена:По договор


Објавен на: 29.10.2019
Arhitekt

Potreben e arhitekt so iskustvo za rabota na hotel vo izgradba.

Цена:По договор


Објавен на: 29.10.2019
Часови по Математика

Држам часови по Математика за основно и средно образование. Повелете! Зорица, тел: 078/73 96 96

Цена:По договор


Објавен на: 22.10.2019
Продажба на стан

Станот е на локација кај кружниот тек во Кавадарци спроти Кам маркет. На ул. Бул."Кочо Рацин" бр.1-1/21. Број на зграда 1,Кат 05.

Цена:36.000 EUR


Објавен на: 21.10.2019
СТАН ВО ЦЕНТАР

Се издава двособен стан во Центар. На одлична локација, наспроти Зоолошка градина. Има две соби и посебна кујна. Станот е целосно опремен, приклучен е на централно греење, има клима.

Цена:По договор


Објавен на: 23.10.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка