CREVA BRZI SPOJKI

ЦЕНА: По договор

CREVA BRZI SPOJKI


BRZI SPOJKI HIDRAULICNI
GI IZRABOTUVAME SITE VIDOVI NA CREVA ZA HIDRAULIKA ,NAFTA, VOZDUH ,ULJE,WAP MASINI ,I DR.
RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA ,REDUCIRI,
CREVA ZA WAP MASINI - EDNA I DVE ZICI OPLETENI.Име:
Објавен на:
24.11.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес
Поминати километри:
 / km

Контакт

Име:
ile
Објавен на:
24.11.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

BRZI SPOJKI

BRZI SPOJKI 1/2 -3/4/1" ADAPTERI REDUCIRI HOLENDERI I CREVA
ZA NIZOK I VISOK PRITISOK
kontakt 070/611-476 Ile

Цена:По договор


Објавен на: 10.11.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка