Asus u32u Notebook

ЦЕНА: 13500 мкд

Asus u32u Notebook


Se prodava ASUS U32U Notebook.Ultra lesen i tenok.
kako nov so garancija.Kupen vo AMC, bez grebnatinka.
Godina dena koristen, ušte godina dena ima garancija.

Aluminiumsko kukiste
Display 13inch ( 1366 x 768 pixel)
So vragdena kamera/dual zvcnici
Amd Apu procesor dual core 1.65Ghz E-450
HD RADEON 6320 graficka GDD3 Direct X11
4GB RAM GDD3
Hard Disk - 320GB
(8 cell) baterija do 8 casa.
3x Usb 3.0, HDMI port,VGA port,Card reader,Bluetooth
So originalen ASUS polnac
Doaga so win 7/8.1 profesional, formatiran.
Kontakt 070 849 115 EMIRИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070 849 115
Објавен на:
07.07.2015

ЦЕНА: 13500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Emir Badr
Град:
Skopje
Телефон:
070 849 115
Објавен на:
07.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Lenovo Y50 70

Lenovo Y50 70

Processor
Intel® Core™ i7-4720HQ Processor 2.60GHz

Цена:720 EUR


Објавен на: 25.09.2016
IBM THINKPAD X60

Prodavam IBM THINKPAD X60. INTEL CPU 1.66 / 2GB RAM / 80GB HDD / baterija 2h. Cena 8.000den

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 21.08.2016
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L305 D

TOSHIBA SATELLITE L305 D PROCESOR AMD 2.2 DUAL CORE RAM2GB HDD250GB WINDOWS 7 ULTIMATE MNOGU MALKU KORISTEN

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 25.06.2015
se prodava

ACER lap top 10" malku koristen

Цена:300.000 MKD


Објавен на: 06.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка